Automatická opravná sada Slime Smart Repair

Automatická opravná sada Slime Smart Repair

Automatická opravná sada Slime Smart Repair od skvělého a známého výrobce Captain lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Automatická opravná sada Slime Smart Repair aktuálně výhodně za 1999 Kč

1999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Slime je chytrý způsob, jak se vypořádat s propíchnutou pneumatikou. Defekt dokáže opravit do 7 minut!  Rozdíl proti poloautomatické opravné sadě Slime Smart Repair je, že není přeba láhev ručně nalít do pneu. Postačí jen připojit kompresor do zapalovače a hadici na ventilek pneu. Systém vžene do pneu vzduch i s materiálem Slime.

Slime je nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání na našem trhu. Díky nízkému bodu mrznutí (-37° C) a vysokému bodu oddělení (82° C) účinkuje těsnící hmota i za extrémních teplot.

Hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky.

Opravnou sadu lze používat i jako samostatný kompresor. V případě defektu a opravy pneu je samozřejmě možné do sady zakupit náhradní náplň.

Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, kde vytváří ochrannou vrstvu a působí na defekt.

Spotřeba hmoty - bezdušové/dušové pneu

  • Cyklo: 89 ml / 118 ml.
  • Motorky, skůtry: 237 až 473 ml / 237 ml.
  • Dirtbike, MTB: 237 ml.
  • Auto: 473 ml / 237 ml.
  • Dodávky, SUV: 592 ml.
  • Čtyřkolky: 710 až 946 ml.
  • Připojte hadici kompresoru na ventilek a kabel do autozapalovače. Nafoukněte pneumatiku na požadovaný tlak za současného vhánění těsnící hmoty do pneumatiky. Pozvolna se rozjeďte nebo zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu.
  • 1 x vzduchový kompresor 12V s tlakoměrem + nádoba s těsnící hmotou
  • 1 x sada adaptérů (na pneumatiky, míče, vzduchové matrace a další nafukovací předměty)
  • 1 x návod na použití

Upozornění: Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Automatická opravná sada Slime Smart Repair
Výrobce:
SKU:
716281509759

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Amilocar.cz najdete obrovský výběr autodoplňků. Přesvěčte se sami a pořiďte si autodoplňky právě nyní. Vybírejte z šorikého sortimentu autodoplňků. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Amilocar.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější autodoplňky.
Vybírejte z nabídky
15675
produktů
166
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Amilocar.cz