Plašička na kuny Schell

Plašička na kuny Schell

Plašička na kuny Schell od kvalitní značky Schell Audio , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Plašička na kuny Schell - nyní nakoupíte za 1290 Kč

1290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezkonkurenčně nejlepší plašička kun na trhu! Plašička je osazena modrou LED diodou, která po připojení lehce svítí modrým světlem. V pravidelných intervalech pak světlo zintenzivní a plašička vydá zvukový signál s náhodnou délkou i tónem.

Při monžáži se plašička zajistí pomocí stahovacích pásek v motorovém prostoru tak, aby LED světlo směřovalo směrem dolů. Červený kabel se připojí na "+", černý kabel se ukostří ("-"). Hlasitost plašičky lze nastavit pomocí nálepky. Berte na vědomí, že v noci je hladina okolních zvuků nižší než ve dne a hlasitost zregulujte odpovídajícím způsobem.

Po instalaci plašičky doporučujeme motor vyčistit a vystříkat sprejem proti kunám, abyste neutralizovali pachovou stopu kuny.

Upozornění: Montáž neprovádějte svépomoci, ale plašičku si nechte odborně namontovat autoelektrikářem!

Kromě prodeje autodoplňků máme také ve firmě divizi autodopravy, která čítá cca 20 dodávek a nákladních aut.

Nedaleko firmy se zabydlela kuna a celkem pravidelně pořádala noční výpravy na naše parkoviště, kde si k půlnoční svačině dávala hadice v motorech dodávek. Po první prokousané hadici jsme se snažili kuny zbavit různými postřiky, plašičkami, babskými radami i likvidačními metodami, které by Greenpeace rozhodně neschválili. Marně. Po dalších 2 prokousaných hadicích, jejichž cena se pohybuje řádově v tisících korun, jsme neváhali vyzkoušet i dražší řešení. Na doporučení jsme pořídili plašičku Schell. Po nainstalování do 3 dodávek došla kuně trpělivost a pravděpodobně se odstěhovala, protože od té doby nemáme jedinou prokousanou hadici a chlupy z motorů zmizely taky...

Velký rozsah napětí (5V - 35V)

Nízká spotřeba energie (0,005A)

Ochrana proti přepólování

Pojistka v napájecím vedení

Snadná instalace pomocí stahovacíh pásek

Délka kabelu cca 60cm

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Plašička na kuny Schell
Výrobce:
SKU:
16984

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Amilocar.cz najdete obrovský výběr autodoplňků. Přesvěčte se sami a pořiďte si autodoplňky právě nyní. Vybírejte z šorikého sortimentu autodoplňků. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Amilocar.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější autodoplňky.
Vybírejte z nabídky
15659
produktů
166
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Amilocar.cz